Kdo jsme?
 

Společnost Proneos je předním poskytovatelem služeb v oblasti inovačního poradenství a inovačních nástrojů. Byla založena v roce 2004 partnery s téměř 20 lety zkušeností z průmyslu a poradenství, zaměřených na témata od původního výzkumu a vývoje po strategické plánování a poradenství v oblasti tvorby politik. Podařilo se nám v řadě velkých projektů ukázat naše schopnosti a získat tím silnou pozici ve velice konkurenčním prostředí.

 

Naše současné zaměření je zejména na odvětví jako telekomunikace, biotechnologie, energetika, hi-tech či státní sféra. Naše hlavní přínosy pro klienty z řad významných firem či organizací v těchto oblastech jsou:

 
nezbytné pochopení nových či rychle se měnících technologických možností, trhů, konkurence, potřeb zákazníků nebo očekávání hráčů na trhu

dosažitelný úspěch v podnikání prostřednictvím nových produktů, služeb, procesů, obchodních modelů a partnerství
ověřené sady nástrojů a pomůcek, které umožňují, podporují, či rozšiřují vybrané aspekty celého hodnotového řetězce inovačního managementu a které pomáhají našim klientům získat nezávislost od externí pomoci.
 

Se sídlem nedaleko Frankfurtu nad Mohanem, SRN, naše společnost je také zastoupená v Curychu, Praze, Bruselu a Boloňi. Jsme rovněž součástí sítě partnerských organizací, která má přístup k nejlepším praxím v různých odvětvích, znalostem místních trhů a také schopnostem poskytovat své služby v nejvyšším standardu kdekoliv na světě.

 

Naše korporátní filozofie, nabídka, mezinárodní tým a osobní kvality podtrhují naše motto:

"jsme partneři inovátorů v plném nasazení".